اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پیامک های جالب

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پیامک های جالب

• نگریستم به گریستنت، گریستم به نگریستنت، و تو نگریستی ... نگریستم و تو گریستی. گریستم تا نگریستی... قاطی کردی یا بازم بگم؟

• جاده ی خوشبختی در دست تعمیره ! دور بزن این اسمش تقدیره !

• فراموش شدگان، فراموش کنندگان را هرگز فراموش نمی کنند.

• اگه 1 اشتباه کردی و 1000دلیل برای توجیه آن آوردی،1001 اشتباه کرده ای.

• امیدوارم خوشبختی مثل سگ پاچتو بگیره، مثل سوسک از سرو روت بالا بره، مثل انگل تو وجودت خونه کنه و مثل sms پشت سر هم واست بیاد.

• نانوا هم جوش شیرین می زند ... بیچاره فرهاد!

• اگه روزی به یادت گریه کردم، بدان آن روز پیازی رنده کردم.
    گر خسته ای بمان و اگر خواستی بدان: ما را تمام لذت هستی به جستجوست ...
    اگر مطالب این سایت برایتان مفید بود، لطفا با مشارکت و به اشتراک گذاشتن تجربیات ارزشمند خود، آن را برای خود و دیگران پربارتر کنید!

Webitsa.com
    Linkedin Profile

• مهم نیست که قشنگ باشی، قشنگ اینه که مهم باشی حتی برای یک نفر!

• كوچكتر كه بوديم دل بزرگتري داشتيم... امروز كه بزرگيم چقدر دل تنگيم...

• مي دوني صفاي ما پابرهنه ها چيه؟ . . . . . . اينكه ريگي به كفشمون نيست.

• لال از دنیا نروی یک اس ام اس بفرست، نداری بی خیال بلند صلوات بفرست.

• سه راه پولدار شدن: 1- بابات برات پول در بیاره 2- بابای مردم رو در بیاری 3- بابات در بیاد تا پول در بیاری!

• موفقیت حاصل تصمیم درست است و تصمیم گیری درست حاصل تجربه. تجربه اغلب حاصل تصمیم گیری نادرست است!

• دنیا هم به انسان های خوش بین نیاز داره هم به انسان های بد بین. چون انسان خوش بین هواپیما می سازد و انسان بد بین چتر نجات!

اگر مطالب این سایت برایتان مفید بود، لطفا با مشارکت و به اشتراک گذاشتن تجربیات ارزشمند خود، آن را برای خود و دیگران پربارتر کنید!

Webitsa.com
    Linkedin Profile

نظر

• خوشبختی داشتن دوست داشتنی ها نیست، دوست داشتن داشتنی هاست.

• شب بود ، شمع بود ، من بودم و غم ... شب رفت ، شمع سوخت ، من موندم و غم ...

• کي چه گلي دوست داره؟ نجار:ميخک، دزد:شب بو، قصاب:گل گاو زبون، پارچه فروش:اطلسي، دندون پزشک:مينا،

• در ميان هر سيب دانه ها محدود است در دل هر دانه سيب ها نا محدود است، چيستانيست عجيب ، دانه باشيم نه سيب . .. . . . .

• اگه پرنده پرواز یادش بره... اگه شیرین، فرهاد یادش بره... اگه ماهی دریا یادش بره... من پول پیامک هایی که برای تو دادمو هیچوقت یادم نمی ره!

• بيا لبخند بزنيم؛ بدون انتظار پاسخي از دنيا. و بدان كه: روزي آنقدرشرمنده مي شود، كه به جاي پاسخ لبخند: به تمام سازهايمان مي رقصد . . . . باوركن ! ! !

• تفاوت سیاستمدار با دختر: یه سیاستمدار اگه بگه آره یعنی شاید، اگه بگه شاید یعنی نه، اگه بگه نه، دیگه سیاستمدار نیست! یه دختر اگه بگه نه یعنی شاید، اگه بگه شاید یعنی آره، اگه بگه آره، دیگه دختر نیست!

Webitsa.com
      Linkedin Profile

نظر

• اگه دیدی کسی داره محکم به تو لگد می زنه ناراحت نشو، چون خیلی توپی!

• تو به من بگو زشت، من به تو میگم قشنگ، بزار جفتمون به هم دروغ گفته باشیم.

• اگه یه روزی20 تاگل دستت داشتى رفتی جلوىآینه21 دیدىتعجب نکن چون دچار تو هم شدی!

• عزیزم.بوسم میدی . . بوسم میدی . . . بوسم میدی . . . . عزیزم خیلی بو سم میدی یه دوش بگیر!!

• an, rak eras erazeb oikey mada hedim lah ilyehk. زور نزن از آخرش بخون

• امیدوارم امشب که می خوابی قشنگ ترین و بهترین آدم دنیا رو تو خواب ببینی، ولی سعی کن بهش عادت نکنی چون من وقت ندارم هر شب بیام تو خوابت.

• یه معادله جالب: از سن خودت 20 سال کم کن. عدد باقیمانده را با 7 جمع کن. اگه عدد زوج شد با 1 جمع کن و اگه فرد شد 1 را ازش کم کن. دو رقم سمت راست سال تولدت را به آن اضافه کن. نتیجه ی نهایی رو ولش کن! حالا خودت چطوری؟

Webitsa.com
        Linkedin Profile

نظر

• یه خبر داغ و غیر منتظره! بالاخره من هم زن گرفتم. . . . . . . . . . . . . . . یه هم زن برقی!

• تو خری. . . گاوی. . . گوسفندی. . . بزی. . . سگی. . . اسبی. . . برای فروش سراغ نداری؟

• عزیز ترین، دوست داشتنی ترین، خوشگل ترین، با معرفت ترین . . . . . . . . دوستی که داری منم!

• هر وقت پیشم نیستی دلم برات تنگ می شه! هر وقت هم که هستی دلم برات تنگ می شه! ای مردشورتو ببرن که بود و نبودت یکیه!

• انیشتین می گه عشق مثل ساعت شنی می مونه، همزمان که قلبت رو پر می کنه مغزت رو خالی می کنه.(البته برای کسانی که مغزشون پره تو راحت باش.)

• به اشتياق اولين دانه برف، به تحمل آخرين برگ پاييز، به گرماي تن خورشيد و به زيبايي آسمان شب قسم مي خورم كه. . . . . . . . . . . . . . . . . سر كاري!!!!!

• سلام. ببخشید مزاحم شدم. اشتباه مزاحم شدم. اصلا برا چی مزاحم شدم؟ کاش مزاحم نمی شدم. بی موقع مزاحم شدم، نه؟ خیلی بد شد. دوباره مزاحم نمی شم. راستی صبر کن، حالا که مزاحم شدم یه چیزی رو بهت بگم. می خواستم بگم: اصلا دوست نداشتم مزاحم بشم.

Webitsa.com
          Linkedin Profile

نظر

• من گلم تو منگلي . . . . . . . . . . . . . . . . . با هم ميشيم گلمنگلي!

• زندگی 2چیز به من آموخت که هرچی فکر می کنم، یادم نمیاد چی بود!

• باسمه تعالی. غرض مزاحمت بود که الحمدلله انجام شد. خدا حافظ شما!

• همسرم،!!!!! همنفسم،!!!!! همدلم،!!!!!همدستم،!!!!!.................درد مي كنه!! دكتر خوب سراغ نداري؟؟؟؟؟

• تو زیبا، تو ماه، تو دوست داشتنی، تو مهربون، تو جذاب، تو بهترین، تو بی نظیر. . . . . . . . ولی من چی؟ یه آدم خالی بند!

• اگه خوابي بيدار شو. اگه بيداري بشين. اگه نشستي پاشو . اگه راه ميري بدو . اگه ميدويي يه پشتك بزن. و خوشحال باش كه از طرف من واست اس ام اس اومده.

• نمی دانم تا کدامين طلوع زنده خواهم ماند و در کدامين غروب خواهم رفت... اما دوست دارم تا اخرين لحظه بودنم........................... تو را...................................... سر کار بگذارم !!!!!

Webitsa.com
            Linkedin Profile

نظر

صبر کنید ..
            X