اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پیامک های عاشقانه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پیامک های عاشقانه

• سالها پیش از کنار دریا عبور کردی، اما هنوز امواجش برای بوسیدن جای پایت می آیند و می روند.

• بزرگترين آرزوم اينه كه كوچكترين آرزوت باشم.

• دنيا مثل بازي گل يا پوچ مي مونه . . . . . . . . . با تو گل،بي تو پوچ.

• نگاهی آشنا به یاس کردم.. تو را در برگ گل احساس کردم.. خلاصه در کلاس ناز چشمت، دو واحد عاشقی را پاس کردم.

• یه نفر... یه جایی... یه وقتی... تمام رویاش لبخند تو بود. پس یه جایی یه وقتی با یه لبخند یادش کن.

• ده شاخه گل برات می فرستم... نه تا طبیعی ولی دهمی مصنوعی! یه کارت هم می زنم بهش که روش نوشته... تا وقتی که آخرین گل پژمرده بشه دوستت دارم.

• سلام. من از اداره ی برق مزاحمتون می شوم. شما شاکی خصوصی دارید! آخه برق چشماتون یه نفر رو کشته!
    گر خسته ای بمان و اگر خواستی بدان: ما را تمام لذت هستی به جستجوست ...
    اگر مطالب این سایت برایتان مفید بود، لطفا با مشارکت و به اشتراک گذاشتن تجربیات ارزشمند خود، آن را برای خود و دیگران پربارتر کنید!

Webitsa.com
    Linkedin Profile

• چروک لبتیم، بخند فنا شیم.

• ای به خلوتگه دل محرم راز \ با پیامی دل ما را بنواز.

• خدا با این همه ستاره به قدرتش نمی نازه، اما من با تو تک ستاره به همه دنیا می نازم.

• توی زندون قلبت آنقدر شلوغ می كنم كه مجبوربشی منو ببری تو انفرادی قلبت.

• یه نصیحت: مواظب خودت باش. یه خواهش: اصلا عوض نشو. یه آرزو: فراموشم نکن. یه دروغ: دوست ندارم. یه حقیقت: دلم برات یه ذره شده.

• اگه 1000 نفر بگن دوست دارم، یکیش منم. اگه 100 نفر بگن دوست دارم، یکیش منم. اگه 10 نفر بگن دوست دارم، یکیش منم. اگه کسی بهت نگفت دوست دارم بدون که من مردم.

• پسرکی دو خط موازی روی تخته سیاه کشید. خط 1 به 2 گفت: ما می توانیم با هم زندگی خوبی داشته باشیم. خط 2 قلبش تپید و لرزان گفت: بهترین زندگی. در همان زمان معلم فریاد زد: 2 خط موازی هیچگاه به هم نمی رسند و بچه ها تکرار کردند:" 2 خط موازی هیچگاه به هم نمی رسند مگر اینکه یکی برای رسیدن به دیگری خود را بشکند."

اگر مطالب این سایت برایتان مفید بود، لطفا با مشارکت و به اشتراک گذاشتن تجربیات ارزشمند خود، آن را برای خود و دیگران پربارتر کنید!

Webitsa.com
    Linkedin Profile

نظر

• بي تو بودن را براي با تو بودن دوست دارم.

• عشق را ازماهي بياموز كه چه بي پايان آب را پر از بوسه هاي بي پاسخ مي كند.

• خواستم برای از دست ندادنت اشک بریزم. ولی افسوس که همه را برای بدست آوردنت ریخته بودم.

• اگر يادت كنم ديوانه ميشم .فراموشت كنم بيگانه ميشم. اگر تركت كنم می ميرم از غم. فراموشت كنم می پاشم از هم.

• روزگارم گله مندی شده است. من بگریم تو بخندی شده است. ازدلم ياد نكردی شايد،عشق هم سهميه بندي شده است.

• یه نصیحت= مواظب خودت باش. یه خواهش= اصلا عوض نشو. یه آرزو= فراموشم نکن. یه دروغ= دوستت ندارم. یه حقیقت=دلم برات یه ذره شده.

• آرزویم این است: نرود اشک از چشم تو هرگز مگر از شوق زیاد... نرود لبخند از عمق نگاهت هرگز... و به اندازه هر روز تو عاشق باشی... عاشق آنکه تو را می خواهد... و با لبخند تو از خویش رها می گردد... و تو را دوست بدارد به همان اندازه... که دلت می خواهد...

Webitsa.com
      Linkedin Profile

نظر

• زندگی کردن در دلهايي که پس از ما می مانند، مرگ نيست.

• بلبل باغ توام از باغ بيرونم نكن. گر چه دور افتاده ام اما فراموشم نكن.

• ستاره ها وقتي ميشكنن ميشن شهاب. اما دلي كه ميشكنه ميشه يه سوال بي جواب . . .

• قانون تو تنهايي من است و تنهايي من قانون عشق و عشق ارمغان دلدادگيست و اين سرنوشت سادگيست....

• يكي محبت مي كنه و يكي ناز مي كنه! اوني كه ناز مي كنه هميشه محبت مي بينه اما اوني كه محبت مي كنه هميشه تنهاي تنهاست.

• ماهی به آب گفت: تو نميتونی اشكاي منو ببينی، چون من توی آبم... آب جواب داد: اما من مي تونم اشكای تو رو احساس كنم چون تو توی قلب مني.

• گريه هايم بي صداست. عشق من بي انتهاست. ردپاي اشک هايم را بگير تابداني خانه عاشق کجاست. تقديم به چشمي كه اشكش منم، تقديم به اشكي كه غمش منم، تقديم به شمعي كه پروانه اش منم، تقديم به گلزاري كه گلش...تويي. وتقديم به عشقي كه عاشقش منم.

Webitsa.com
        Linkedin Profile

نظر

• كاش مي دانستم چيست؟ آنچه از چشمان تو تا عمق وجودم جاريست!

• تمام زندگي را از دريا بياموز، براي در آغوش گرفتن ساحل آرام وقرار ندارد.

• يادمون باشه كه قلبمون رو لطيف نگه داريم تا كسي كه به ما تكيه كرده سرش درد نگيره.

• دگر حس شقايق نداری، هوای قلب عاشق نداری، از چشمان خونسرد تو پيداست كه شور عشق سابق نداری!!!

• از من پرسيدی منو بيشتر دوست داری يا زندگيتو؟ من گفتم زندگيمو! چيزی نگفتی و رفتی. ولی نميدونستی که تو خودت تموم زندگي من هستی!!

• دو تا گل با هم صحبت می کردند. اولی گفت: تو دنیا از من زیباتر نیست. دومی گفت: چرا هست! اونی که داره این پیامکو می خونه از همه گل های دنیا زیبا تره!

• هر كي اومد پيش من يه ذره جاتو نگرفت.... هيچ ادايي جای اون ناز واداتو نگرفت.... پيش هر نقاشي رفتم تورو نقاشي كنه، روی هر بومی زدم رنگ چشاتو نگرفت!!!

Webitsa.com
          Linkedin Profile

نظر

• شاید تو برای دنیا یکی باشی ولی ممکنه برای یکی یه دنیا باشی!

• اگر موج مي دونست كه ساحل هيچ وقت دستش رو نمي گيره ، هيچ وقت براي رسيدن به اون نفس نفس نمي زد.

• خيلي سخته که ببيني يه آهو اسير پنجه هاي يه شير شده!!! ولي تلخ تر از اون اينه که ببيني يه شير اسير چشمهاي يه آهو شد!!!!!

• هميشه انقدر ساده نرو و مگذر لااقل نگاهی به پشت سرت کن...! شايد کسي در پي تو می دود و نامت را با صدای بي صدايی فرياد ميزند...! و تو... هيچ وقت او را نديده ای.

• مي رسد روزی كه بي من روز ها را سر كنی. مي رسد روزی كه مرگ عشق را باور كنی. مي رسد روزی كه تنها در كنار عكس من نامه های كهنه ام را مو به مو از بر كني.

• سرخی را به من بخشيد و رفت. ساقه ی سبز وجودم را چيد و رفت. عاشقی های مرا باور نکرد.عاقبت بر عشق من خنديد و رفت. اشک در چشمان سردم حلقه زد. بی مروت گريه ام را ديد و رفت...

• کاش بودی تا دلم تنها نبود. تا اسير غصه ی فردا نبود. کاش بودی تا برای قلب من، زندگي اين گونه بي معنا نبود. کاش بودی تا لبان سرد من بي خبر از موج و از دريا نبود. کاش بودی تا فقط باور کني بعد تو اين زندگي زيبا نبود!!

Webitsa.com
            Linkedin Profile

نظر

• خزان که قسمت ما شد بهار مال شما، دلم به یاد تو افتاد سلام حال شما؟

• آخرین تماشایت راپلک نخواهم زد مبادا تصویرت در چشمانم آواره گردد.

• توی کلبه توی بیشه، رو بخار گرم شیشه، می نویسم با تو هستم، از گذشته تا همیشه.

• مهربونیات زیاده که هنوز خوب و صبوری، مثل یه حس قشنگی حتی وقتی خیلی دوری.

• قاصدک شعر مرا از بر کن برو آن گوشه باغ؛ سمت آن نرگس سبز و بخوان در گوشش وبگو:یک نفر یاد تو را لحظه ای از یاد نخواهد برد.

• اول از روی ادب ای گل بی خار سلام \ دوم از روی محبت به تو دارم این پیام \ مطمئن باش که مهرت نرود از دل من \ تا به آن روز که خاک شود پیکر من

• من پر از حرف سکوتم، خالیم رو به سقوطم، بی تو و آبیه عشقت تشنه ام کویر لوتم، نمی خوام آشفته باشم، آرزوی خفته باشم، تو نذار آخر قصه حرفمو نگفته باشم.

Webitsa.com
              Linkedin Profile

نظر

صبر کنید ..
              X