اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پیامک های بامزه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پیامک های بامزه

• آفتاب پرسته میره تو جعبه ی مداد رنگی هنگ می کنه!

• بنی آدم اعضای یکدیگرند \ که مثل سگ به هم می پرند \ چو عضوی به درد آورد روزگار \ زخنده دگر عضو ها بی قرار \ تو کز محنت دیگران بی غمی \ گمونم پسر خاله ی شلغمی

• یه جوجه تیغی با یه کیوی داشته میرفته. بهش میگن این کیه؟میگه داداشمه،سربازه.

• گاو x میزنه میره سر چهار راه میگه دربست کشتارگاه. پیرزنه x میزنه میگه من ترانه 15 سال دارم. شیطان x میزنه برای نماز صبح همه رو بیدار میکنه!

• یارو با گوسفنداش لج می کنه می بردشون چمن مصنوعی!

• هویجه با بچش داشته تو خیابون می رفته یهو بچش میزنه زیر گریه میگه مامان مامان من آب هویج دارم!

• به یارو میگن تلخ ترین لحظه عمرت کی بود؟ میگه: وقتی بعد از زلزله رفته بودیم بم و من داشتم جسد یه بچه رو دفن می کردم و اون جسد گریه می کرد به خدا من زندم.

گر خسته ای بمان و اگر خواستی بدان: ما را تمام لذت هستی به جستجوست ...
    اگر مطالب این سایت برایتان مفید بود، لطفا با مشارکت و به اشتراک گذاشتن تجربیات ارزشمند خود، آن را برای خود و دیگران پربارتر کنید!

Webitsa.com
    Linkedin Profile

• اي كه از درد دلم با خبري / قرص دل درد مرا كي مي خري؟

• یارو واسه نامزدش آنقدر نامه می نویسه که . . . . . . . نامزده عاشق پستچی میشه!

• همیشه عکس همسرتو بذار تو کیفت تا هر وقت مشکلی واست پیش اومد، بهش نگاه کنی و بدونی مشکل بزرگتری هم داری!

• یه معتاده هی داد میزد تاکشی تاکشی، بالاخره یک تاکسی ده متر جلوتر وای میسه، معتاده میگه: لا مششب، اونجا که مقصدم بود!

• يارو زنگ ميزنه پيتزا فروشي ميگه يه پيتزا مي خواستم. فروشنده ميگه . به نام ... ؟ يارو ميگه: اخ اخ . ببخشيد .به نام خدا , يه پيتزا مي خواستم.

• یكی میره بالای درخت چنار ، ازش می پرسن چی كار میكنی؟ میگه دارم توت می خورم. میگن دروغ نگو اینكه درخت چناره؟ میگه دروغ نمیگم ، توت ها تو جیبمه . . .

• عبارت «کلاه سرت گذاشتن تا زانو» يعني چه؟ الف) فروش پرايد دوگانه سوز بدون مخزن. ب) قول تحويل ال نود تا پس فردا. ج) تحويل پژو 405 با يک مأمور آتش نشاني در صندوق عقب. د) من مادرم مريضه، کارت سوختتو بده، چند ليتر بنزين بزنم.
    اگر مطالب این سایت برایتان مفید بود، لطفا با مشارکت و به اشتراک گذاشتن تجربیات ارزشمند خود، آن را برای خود و دیگران پربارتر کنید!

Webitsa.com
    Linkedin Profile

نظر

• به زنی که همیشه می دونه شوهرش کجاست چی می گن؟ . . . . . . . بیوه!

• یارو رو برق می گیره، ننش داد میزنه: اصغر ولش نکن، همین بود که باباتو کشت!

• خداوند آسمان را آفرید و گفت: زیباست. مرد را آفرید و گفت: زیباست. زن را آفرید و گفت: . . . اشکال نداره، آرایش می کنه!

• یارو رو برق سه فاز می گیره و بلندش می کنه می زنش زمین. یارو بلند می شه می گه: اگه راست می گین یه فاز یه فاز بیاین جلو!

• دانشجو : موجودی است نحیف ، بی پول و عصبی شبیه انسان كه از تخم مرغ و گوجه تغذیه میكند و دشمنیه عجیبی با كتاب دارد . . . !

• یارو تو جبهه پشت ضد هوایی بوده میزنه یه هواپیما رو میندازه. خلبانه با چتر نجات میپره بیرون، یارو میگه: بچه ها در رین صاحابش اومد!

• قاضی: شکایت شما از این آقا اینه که به شما گفته: احمق ، بیشعور ، نفهم… شاکی: بله.عین حقیقته. قاضی: پس اگه عین حقیقته چرا شکایت کردی؟

Webitsa.com
      Linkedin Profile

نظر

• یه چوب کبریته سرش رو می خوارونه آتیش می گیره.

• یارو میره بانک وام بگیره، ضامن نداشته منفجر میشه!

• عربه بچش تو اتوبوس بدنيا مياد اسم بچشو ميذاره عبدالواحد!

• یه معتاده هی داد میزد تاکشی تاکشی، بالاخره یک تاکسی ده متر جلوتر وای میسه، معتاده میگه: لا مششب، اونجا که مقصدم بود!

• دو تا جوجه ازبچگي عاشق هم بودند اما وقتي بزرگ شدند ديدن هر دو تاشون خروسن. نتیجه اخلاقی: تا وقتی جوجه اي عاشق نشو!

• یارو پرهای یه مگس رو می کنه وبهش می گه بپر، مگس نمی پره. یارو می گه نتیجه می گیریم وقتی پر های مگس روبکنیم کر میشه.

• دعاى دختران دم بخت : ربنا آتنا في الدنيا زوجأ جميلا, فهو صاحب قدأ طويلا,هيكلأ شكيلا وثروتأ كثيرا, ماشينأ برشيا, موبايلأ نوكيا والدينأ روبموتأ, انشاء ا... تعالى.

Webitsa.com
        Linkedin Profile

نظر

صبر کنید ..
        X