اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ترجمه متون سیاسی

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• ترجمه متون سیاسی

سلام
    کسی میتونه تو ترجمه بعضی جملات سیاسی کمکم کنه؟

قسمتی که زیرش خط کشیدم رو چی ترجمه می کنید؟
    War planes launched a series of bombing raids on Maarat al-Numan and nearby villages on Wednesday morning, the British-based Syrian Observatory for Human Rights said.

سلام دوست عزیز!

من این قسمت رو اینگونه ترجمه می کنم:

دیده بان حقوق بشر سوریه مستقر در انگلیس ...

I believed my wisdom
    ... Killed the whys as I grew ... Yet the time has taught me ... The whys are grown too
    Angel

Click to Read My Other Poems

نظر

سلام میشه این پاراگراف رو ترجمه کنید
      Obama's victory in the hotly contested swing state of Ohio - as projected by TV networks - was a major step in the fight for the 270 electoral votes needed to clinch the White House and ended Romney's hopes of pulling off a string of swing-state upsets

نظر

شاید..

پیروزی اوباما در ایالت دو حزبه و بحث برانگیز اوهایو-همانطور که در شبکه های تلویزیونی نشان داده شد-گامی مهم در نبرد برای 270 رای مورد نیاز برای تصاحب کاخ سفید بود و به امیدهای رامنی برای کسب موفقیت از اینآشفتگی ها پایان داد.

نظر

ممنون از جوابتون
          فکر میکنم این ترجمه ی بهتری باشه:
          پیروزی اوباما در رقابتی تنگاتنگ در ایالت تاثیرگذار اوهایو-همانطور که شبکه های تلویزیونی پیش بینی کرده بودند-گام مهمی برای کسب 270 رای انتخاباتی مورد نیاز برای ورود به کاخ سفید بود و به امیدهای رامنی برای غلبه بر این ایالت تاثیرگذار پایان داد.

نظر

صبر کنید ..
          X